Sklep internetowy Twojemeble.pl


Uwielbiamy piękny design, ekologiczne materiały wysokiej jakości i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Współpracujemy z najlepszymi polskimi producentami mebli, którym nasze wartości są bliskie. Pomagając meblować polskie domy realizujemy misję zmieniania rzeczywistości, która nas otacza, na lepszą. Pragniemy, by zakup mebli w Internecie był prosty i przyjemny, a nasze usługi na najwyższym poziomie. To właśnie doświadczenie zdobywane latami sprawia, że rozumiemy naszych Klientów. Satysfakcja Klienta, stały rozwój i innowacja to nasze trio, za którym stoi sukces.

www.twojemeble.pl
Designerskie meble w sklepie TwojeMeble.pl

2003

od 18 latna rynku

380000+

odebranychtelefonów

500000+

wysłanychmaili

Bogata oferta


W sklepie Twojemeble.pl oferujemy bogaty wybór mebli ponad 50 polskich producentów. Postawiliśmy na współpracę z firmami, które nie tylko tworzą meble wysokiej jakości, ale także podzielają wartości, które nam przyświecają: cenią wyjątkowy design i wykorzystują nowoczesne sposoby produkcji. Działając na jednym polu z najlepszymi producentami w branży mamy pewność, że do domów naszych Klientów trafią produkty szczególne, z których posiadania można być dumnym.

Zobacz, z kim współpracujemy

Satysfakcja Klienta


Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość obsługi. Dokładamy wszelkich starań, by każde zamówienie było realizowane terminowo, a produkty spełniały oczekiwania — nawet te najbardziej nietypowe. Działamy według najwyższych standardów etycznych, tak, by Klienci byli zadowoleni i z przyjemnością do nas wracali, a także z czystym sumieniem polecali nas innym. Doświadczony zespół naszych konsultantów dostępny jest aż przez 7 dni w tygodniu, fachowo doradzając i szukając niestandardowych rozwiązań. Twojemeble.pl to wiarygodny sklep, który jako jedyny sklep meblowy znalazł się w pierwszej dziesiątce sklepów internetowych w kategorii „Dom i Wnętrze” w rankingu Opineo. Nasi Klienci ocenili nasz sklep bardzo wysoko – 9,1/10. Zaufanie, jakim nas obdarzyli, jest dla nas motywacją do dalszej pracy.

Innowacje


Lubimy trzymać rękę na pulsie, dlatego zainwestowaliśmy we własną, autorską platformę e-commerce, dzięki której nasi Klienci mogą robić zakupy szybko i wygodnie. Nad jej sprawnym działaniem czuwa zespół specjalistów, który na bieżąco udoskonala poszczególne funkcjonalności, tak, by działały jeszcze lepiej i odpowiadały zmianom zachodzącym w świecie internetowych transakcji. Nieustannie szukamy innowacyjnych rozwiązań i narzędzi. W naszym sklepie meble można kupić bez logowania, za pomocą SMS-a lub przez telefon — nie ma nawet potrzeby posiadania konta bankowego. Rozwijamy również różne kanały komunikacji z Klientami. Do dyspozycji użytkowników sklepu Twojemeble.pl oddajemy infolinię, kanały social media, aplikację livechat. Dzięki tym narzędziom nasi Klienci mają łatwy i komfortowy kontakt z naszymi ekspertami.