Misja


Największą wartością, po którą możemy sięgnąć, jest jakość, która ma znaczenie. To właśnie dlatego skupiamy się na tym, by wszystko, co robimy, stało na jak najwyższym poziomie i było społecznie użyteczne. Od początku do końca. Wierzymy, że mamy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość, dlatego realizację wszystkich naszych projektów rozpoczynamy od analizy potrzeb ludzi, do których są skierowane. Mimo tego, że mamy wielkie ambicje, nie zapominamy o detalach. Jesteśmy przekonani o tym, że to one nadają właściwy sens całości.

Wartości


Innowacje

Wiemy, jak szybko zmienia się świat, a wraz z nim oczekiwania ludzi. Z zainteresowaniem śledzimy najnowsze trendy, by trzymać rękę na pulsie. Jesteśmy świadomi, że drobne, z pozoru nieistotne elementy codzienności mają ogromny wpływ na jakość naszego życia. Właśnie dlatego podejmując się realizacji kolejnych projektów zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły.

Doświadczenie i rozwój

Każdy z nas jest inny - w tym tkwi nasza siła. Łączymy potencjał i umiejętności, tworząc zespół, który wzajemnie uzupełnia się wiedzą i doświadczeniem. Wyznajemy zasadę, że kto nie idzie do przodu, ten się cofa. Lubimy się uczyć, dlatego nieustannie rozwijamy się,  poszerzając swoje zawodowe kompetencje. Nasze sukcesy są udziałem nas wszystkich i każdego z osobna.

Pasja

Jesteśmy pasjonatami. W pełni angażujemy się w to, co robimy, w każdym projekcie zostawiając kawałek siebie. Autentyczność przyciąga. To właśnie ona sprawia, że powstają rzeczy ważne, które mają wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Wierzymy w to, co robimy. Dzięki temu jesteśmy w stanie poświęcić wiele czasu i energii na realizację projektów, które mają dla nas sens.

Ważne obszary działania


Innowacje i rozwój w e-commerce branży meblarskiej, przecieranie szlaków i kreowanie nowych trendów
Wsparcie polskiego designu meblowego i propagowanie działalności na rzecz rozwoju dobrego wzornictwa przemysłowego
Promocja sztuki współczesnej i młodych artystów związanych z Akademiami Sztuk Pięknych
Ekspansja na rynki zagraniczne - branża meblarska i rynek sztuki
Realizacja projektów artystycznych w Krakowie i Wieliczce