Salon Meblowy4 Style


Wyjątkowe wnętrza to nie tylko wnętrza funkcjonalne i wygodne, ale także wnętrza piękne, w których chce się przebywać. W naszej ofercie znajdują się meble najlepszych polskich producentów, którzy stawiają na wysoką jakość i modny design urzekający formą. Łącząc najciekawsze kolekcje mebli z oryginalnymi dziełami sztuki stworzyliśmy przestrzeń, której charakter wyróżnia nas na tle innych salonów meblowych. Nasi Klienci mogą tutaj nie tylko znaleźć inspirację dla aranżacji wnętrza swojego domu czy mieszkania, ale także doświadczyć namacalnego kontaktu z twórczością.

www.4style.pl
Salon 4Style Wieliczka - białe meble
Salon Meblowy 4Style - logo

18

lat doświadczeniaw sprzedaży

50+

najlepszych marekmeblowych

30000+

umeblowanychdomów

Galeria 4 Style


Na ścianach Salonu Meblowego 4 Style powiesiliśmy obrazy najzdolniejszych twórców młodego pokolenia, by stworzyć wyjątkową przestrzeń. Meble i sztuka to doskonałe połączenie, które pozwala tchnąć ducha w domy i mieszkania. Oferując naszym Klientom możliwość obcowania z twórczością daliśmy im jednocześnie inspiracje i pomysły na to, jak zaaranżować salon czy sypialnię. W zbiorach galerii znajduje się malarstwo, grafika i rzeźba. Od początku istnienia galeria ma za cel promowanie i sprzedaż dzieł najzdolniejszych absolwentów Akademii Sztuk Pięknych. Sukcesem stała się grupa twórców, którzy po paru latach współpracy z galerią zyskali uznanie na polskim, a także światowym rynku sztuki.

Wirtualny spacer po Salonie 4 Style

Sztuka designu - Design sztuki


Jak połączyć designerskie meble ze sztuką i stworzyć unikatowe wnętrze? Podjęliśmy się próby odpowiedzenia na to pytanie zapraszając do Salonu Meblowego 4 Style projektantów, architektów i miłośników pięknych przestrzeni. Podczas wydarzenia nasi Goście zobaczyli kolekcję sztuki najwybitniejszych polskich artystów z lat 2012–2014 oraz najnowsze trendy w polskim wzornictwie meblowym. Spotkanie uświetniła sesja zdjęciowa pod okiem profesjonalnego fotografa, degustacja wina, dyskusja z czołowymi producentami mebli, projektantami wnętrz i artystami. Luźna atmosfera i dużo świetnej zabawy wokół sztuki i mebli pozwoliło nam wynieść użytkową przestrzeń naszego Salonu na wyższy poziom.

Artyści Galerii 4 Style